Data Scientist / Starszy Analityk Danych (rekrutacja prowadzona online)
Wrocław
KRUK S.A.

Nr ref.:
Analizy/ Modelowanie statystyczne
O NAS:

Pracujemy zgodnie z własnymi standardami, to my opracowujemy rozwiązania, które następnie wdrażamy w innych krajach, w których działa Grupa Kapitałowa.

Menadżerowie w całej grupie podejmują decyzje na podstawie dostarczanych przez nasz Departament rekomendacji, analiz i raportów.

WARTO DOŁĄCZYĆ, BO:

  • Stanowimy zgrany zespół i wierzymy, że atmosfera w pracy jest kluczem do późniejszych sukcesów.
  • Pracujemy w podzespołach samoorganizujących się.
  • Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem Data Science, nie lubimy stać w miejscu.

ZADANIA:

  • Tworzenie oraz rozwój metodologii tworzenia statystycznych modeli decyzyjnych wspomagających decyzje biznesowe
  • Przygotowywanie analiz oraz rekomendacji dot. efektywności procesów biznesowych
  • Tworzenie oraz rozwój metodologii poszukiwania zależności statystycznych (data mining)
  • Tworzenie metodologii testowania procesów biznesowych
  • Rozwój statystycznych metod prognostycznych
  • Tworzenie i rozwój narzędzi optymalizujących pracę zespołu
DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:
  • Masz wyższe wykształcenie magisterskie – matematyka, statystyka lub kierunki pokrewne
  • Posiadasz min 2 letnie doświadczenie zawodowe w modelowaniu danych – modele GLM, GAM, drzewa decyzyjne, lasy losowe, sieci neuronowe  i wiesz co to Gini
  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu R – w szczególności pakiety mgcv, rpart, data.table, ggplot, shiny, markdown lub Pythona w zakresie paczek do modelowania
  • Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i językiem SQL (pracujemy w MS SQL)
  • Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Pasjonuje Cię praca z danymi

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie zawodowe w branży windykacyjnej związane z Analityką Danych/Machine Learningiem
PRZYJDŹ DO NAS! WARTO BO:

Dbamy o kulturę pracy:

  • Dajemy możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Dajemy możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK
  • Mamy realny wkład w optymalizację kluczowych procesów firmy
  • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Szanujemy równowagę między życiem a pracą poprzez:

  • Ruchome godziny pracy (można zacząć między 6:00 a 11:00)
  • Mamy możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Chwile relaksu w pokojach gier, wypoczynku, cichej pracy, na patio lub tarasie z zielenią

Oferujemy benefity takie, jak:

  • Bezpłatny dostęp do platformy językowej (English i Business English)
  • 200 punktów co miesiąc do wykorzystania w systemie kafeteryjnym MyBenefit
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna; Luxmed znajduje się tylko 100m od firmy (Wrocław)
  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny
  • Parking dla rowerów i samochodów, miejsce do ładowania hulajnogi  i roweru elektrycznego
Przewiń do góry