Lista najnowszych rekomendacji

DATA PUBLIKACJI AUTOR REKOMENDACJA CENA DOCELOWA WIĘCEJ
DATA PUBLIKACJI kwiecień 2019 AUTOR DM PKO BP REKOMENDACJA kupuj CENA DOCELOWA 236,00 zł WIĘCEJ
DATA PUBLIKACJI marzec 2019 AUTOR Erste Group REKOMENDACJA sprzedaj CENA DOCELOWA 85,00 zł WIĘCEJ
DATA PUBLIKACJI luty 2019 AUTOR Ipopema REKOMENDACJA sprzedaj CENA DOCELOWA 129,00 zł WIĘCEJ
DATA PUBLIKACJI listopad 2018 AUTOR J.P.Morgan REKOMENDACJA neutralnie CENA DOCELOWA 204,00 zł WIĘCEJ
DATA PUBLIKACJI październik 2018 AUTOR Trigon DM REKOMENDACJA kupuj CENA DOCELOWA 225,00 zł WIĘCEJ
ZOBACZ STARSZE REKOMENDACJE
NASI ANALITYCY
Firma Analityk Kontakt
Firma Vestors DM Analityk Michał Fidelus Kontakt michal.fidelus@investors.pl
Firma Haitong Bank Analityk Kamil Stolarski Kontakt kamil.stolarski@haitongib.com
Firma mBank Analityk Michał Konarski Kontakt michal.konarski@dibre.com.pl
Firma Trigon Analityk Grzegorz Kujawski Kontakt grzegorz.kujawski@trigon.pl
Firma DM BZ WBK Analityk Dariusz Górski Kontakt dariusz.gorski@bzwbk.pl
Firma Ipopema Analityk Łukasz Jańczak Kontakt lukasz.janczak@ipopema.pl
Firma Erste Group Analityk Mateusz Krupa Kontakt mateusz.krupa@erstegroup.com
Firma Wood & Co. Analityk Marta Jeżewska-Wasilewska Kontakt marta.jezewska-wasilewska@wood.com
Firma DM PKO BP Analityk Jaromir Szortyka Kontakt jaromir.szortyka@pkobp.pl
Firma DM BDM Analityk Maciej Bobrowski Kontakt bobrowski@bdm.pl
Firma J.P.Morgan Analityk Michał Kuzawiński Kontakt michal.kuzawinski@jpmorgan.com
Przewiń do góry